10 Лютого, 2021 р., 10:05
Важливим напрямом державної політики є протидія торгівлі людьми. Сучасне рабство – серйозне порушення прав людини. Форми експлуатації та вербування активно змінюються, що вимагає реагування та інформування громадян. Громадська організація «Ла Страда-Україна» у співпраці з Міжнародною організацією з міграції, спільно з Урядовою уповноваженою з питань гендерної політики підготували інформаційні матеріали з тематики протидії торгівлі людьми. Три відеоролики присвячені таким питанням: встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми; важливість безоплатної вторинної правової допомоги постраждалим від торгівлі людьми; підвищення вразливості до потрапляння в ситуацію торгівлі людьми та експлуатації в умовах пандемії COVID-19.

04 Лютого, 2021 р., 16:27
Шановні відвідувачі бібліотек і шанувальники та любителі книг! З нагоди дня дарування книг, 14 лютого 2021 року Дмитрівська селищна бібліотека запрощує всіх бажаючих взяти участь у акції "Подаруй бібліотеці книгу!" Якщо маєте вдома книги,які ви вже прочитали ,подаруйте їх бібліотеці! Нехай згадка про вас залишиться для наступних поколінь!!!