ПОДАТКОВІ НОВИНИ

24 Жовтня, 2024 р., 08:46
До місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-вересень 2024 року надійшло 6,6 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,9 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
24 Жовтня, 2024 р., 08:44
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-вересні 2024 року сплачено 15,5 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 14,2 відс. (на 1,9 млрд грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2023 року. Єдиного соціального внеску надійшло 9,5 млрд гривень (зростання на 14,5 відс.).
10 Жовтня, 2024 р., 16:01
Головне управління ДПС у Чернігівській області звертає увагу платників податків на особливості заповнення платіжних інструкцій на сплату податків, зборів, платежів та єдиного внеску.
10 Жовтня, 2024 р., 15:59
Повернення платникам помилково та/або надміру сплачених коштів податків здійснюється у відповідності до вимог статті 43 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) та Порядку інформаційної взаємодії Державної податкової служби України, її територіальних органів, Державної казначейської служби України, її територіальних органів, місцевих фінансових органів у процесі повернення (перерахування) платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 11.02.2019 року № 60 зі змінами (далі – Порядок).
09 Жовтня, 2024 р., 15:57
Головне управління ДПС у Чернігівській області повідомляє, що з реквізитами рахунків для зарахування платежів до бюджетів Чернігівської області можна ознайомитись на субсайті Головного управління ДПС у Чернігівській області ch.tax.gov.ua у розділі «Рахунки для сплати платежів».
09 Жовтня, 2024 р., 15:56
Головне управління ДПС у Чернігівській області звертає увагу платників податків, що Постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2023 року №76 «Деякі питання реалізації положень Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» щодо бронювання військовозобов'язаних на період мобілізації та на воєнний час» зі змінами та доповненнями затверджено Порядок та критерії підприємств, установ та організацій, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період (далі - Порядок та критерії).
04 Жовтня, 2024 р., 15:13
Бюджети Чернігівщини отримали 1,8 мільярди гривень податків у вересні 2024 року
01 Жовтня, 2024 р., 14:22
Головне управління ДПС у Чернігівській області нагадує, що наразі триває кампанія з подання  Повідомлення про участь у міжнародній групі компаній  за 2023 рік (у поточному році останнім днем Повідомлення про участь у міжнародній групі компаній за 2023 звітний рік є 30 вересня 2024 року) та здійснюється за новою формою.
01 Жовтня, 2024 р., 14:20
Головним управлінням ДПС у Чернігівській області на постійній основі здійснюється робота щодо виявлення суб’єктів, які здійснюють підприємницьку діяльність без державної реєстрації, у тому числі за допомогою моніторингу та аналізу інформації розміщеної на доступних Інтернет сайтах, Інтернет майданчиках та платформах.
01 Жовтня, 2024 р., 14:19
Управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Головного управління ДПС у Чернігівській області повідомляє, що Кабінетом Міністрів України затверджено Постанову від 24 вересня 2024 р. № 1088 «Про внесення змін до Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних»: