Фонд соціального страхування України

14 Вересня, 2021 р., 16:08
За підсумками серпня 2021 року на рахунок Фонду соціального страхування України надійшло 2,427 мільярда гривень частки ЄСВ. Потреба у видатках на допомоги і страхові виплати за цей же період склала 4,69 млрд гривень із врахуванням заборгованості з фінансування лікарняних, декретних і допомог на поховання, що накопичилась на початок місяця.

08 Вересня, 2021 р., 08:23
Потреба у видатках за лікарняними вища на 61,7% за показники 2020-го року

07 Вересня, 2021 р., 08:13
Перехідний період впровадження електронних лікарняних було продовжено до 01 жовтня – відповідний наказ Міністерства охорони здоров’я України № 1836 підписали 28.08.2021. На цей час пацієнти все ще можуть отримати як паперові, так і е-лікарняні залежно від закладу охорони здоров’я. А в разі вагітності та пологів, захворювання на ВІЛ або психічного розладу мають бути видані виключно паперові листки непрацездатності.

02 Вересня, 2021 р., 16:43
Заяву-розрахунок за е-лікарняними можна подати через програмне забезпечення або на паперових носіях

31 Серпня, 2021 р., 11:38
Як роботодавцю з’ясувати, є е-лікарняний первинним чи продовженням?

19 Серпня, 2021 р., 12:45
Інформаційно-роз’яснювальні матеріали для розміщення на офіційному сайті громади, сторінках у соцмережах та розповсюдження серед населення територіальної громади.
17 Серпня, 2021 р., 09:54
За оперативними підсумками січня–липня 2021 року Фонд соціального страхування України прийняв на фінансування листки непрацездатності, видані у зв’язку з хворобою (у тому числі на COVID-19), травмою, самоізоляцією або доглядом за хворою дитиною на суму 9 мільярдів гривень проти 5,46 млрд гривень за той же період 2020 року. Зростання потреби у видатках склало 65,8%.