19 ТРАВНЯ - ДЕНЬ СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ!

Дата: 19.05.2021 12:00

З 2011 року за рішенням Всесвітньої організації сімейних лікарів (WONCA) Всесвітній день сімейного лікаря відзначається 19 травня.

Селищний голова Валентин Бойко та виконавчий комітет Дмитрівської селищної ради від щирого серця вітають сімейних лікарів, які працюють на території нашої територіальної громади : Калиняка Олега Петровича та Крамарєва Івана Олексійовича.

Незламного духу Вам, наші шановні лікарі, міцного здоров'я, наснаги, терпіння та вдячних пацієнтів! Нехай все вдається, нехай буде мирним небо над головою і всі будуть здорові!

Наші сімейні лікарі докладають всіх зусиль для того, щоб лікування було доступним і якісним, своєчасно діагностують патологію на первинному рівні, а це, звичайно, сприяє найефективнішому подальшому лікуванню та збереженню здоров’я багатьох хворих та гарантує їх повне одужання.

Слава і шана нашим сімейним лікарям!