МІГРАЦІЙНА СЛУЖБА ПОВІДОМЛЯЄ

28 Жовтня, 2021 р., 08:55
Чернігівська область увійшла до «Червоної зони»
07 Вересня, 2021 р., 11:17
Плануєте подорож до країн Європи? Гарна ідея, адже 11 червня 2017 року, для громадян України набув чинності безвізовий режим з Європейським Союзом, тобто Україна отримала статус, який дозволяє громадянам України вільно перетинати міждержавні кордони країн Європейського Союзу без попереднього звернення до посольства для отримання дозволу.
11 Червня, 2021 р., 22:18
В цей день, 11 червня 2017 року, для громадян України набув чинності безвізовий режим з Європейським Союзом, тобто Україна отримала статус, який дозволяє громадянам України вільно перетинати міждержавні кордони країн Європейського Союзу без попереднього звернення до посольства для отримання дозволу, починаючи з 11 червня 2017 року.