09 Червня, 2021 р., 12:53
Про послуги, що надає ДУ «Інститут охорони ґрунтів України»
03 Червня, 2021 р., 16:26
ОГОЛОШЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ КОНКУРСУ
03 Червня, 2021 р., 16:25
ОГОЛОШЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ КОНКУРСУ
01 Червня, 2021 р., 15:35
Відшумів навчальний рік! Важкий, незручний , ковідний! Та , як би там не було, прийшло довгожданне літо, пора канікул та відпочинку. Для випускників розпочалася пора здачі ЗНО!
31 Травня, 2021 р., 10:38
Всесвітня організація охорони здоров’я в 1988 році оголосила 31 травня Всесвітнім днем без тютюну (World No-Tobacco Day).
26 Травня, 2021 р., 11:35
25 травня в приміщенні Дмитрівської селищної ради відбулася зустріч керівників закладів освіти Дмитрівської ТГ з представниками Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної  освіти ім. К.Д. Ушинського - Баришовець Наталією Петрівною- методистом та Іваненко Людмилою Василівною - доцентом кафедри педагогіки, корекційної освіти та менеджменту, кандидатом педагогічних наук.
26 Травня, 2021 р., 08:18
Як налагодити освітній процес в умовах дистанційного навчання Технології дистанційного та змішаного навчання за рік пандемії коронавірусу стали вже звичними для шкіл. Державна служба якості освіти також пристосувала інструментарій проведення інституційного аудиту до умов дистанційної або частково дистанційної роботи закладів. Адаптації потребує організація освітньої діяльності, щоб заклади продовжували працювати якісно та ефективно і в умовах очного навчання, і онлайн. Змінювати слід і всі компоненти системи освітнього процесу школи.