18 Березня, 2024 р., 11:54
Дмитрівська селищна рада інформує, що згідно Протоколу №3 від 18.03.2024 р. засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду директора Дмитрівського ліцею Дмитрівської селищної ради Чернігівської області прийнято рішення про визначення переможцем конкурсу Бойко Тетяни Олександрівни.
13 Березня, 2024 р., 16:50
Дмитрівська селищна рада інформує, що згідно Протоколу №1 від 12.03.2024 р. засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду директора Дмитрівського ліцею Дмитрівської селищної ради Чернігівської області прийнято рішення, що до участі у конкурсі на посаду директора Дмитрівського ліцею Дмитрівської селищної ради Чернігівської області допущено Бойко Тетяну Олександрівну.
13 Березня, 2024 р., 16:48
08 Березня, 2024 р., 12:54
За активної підтримки та безпосередньої участі селищного голови Валентина Бойка розпочались у Дмитрівській громаді всеукраїнські змагання " Пліч о пліч всеукраїнські шкільні ліги". Перші змагання відбулись із футзалу за участі п'яти команд. Всі присутні на змаганнях дружно виконали гімн України та хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих українських бійців, адже турнір проходить під гаслом "Разом до перемоги". В обласному етапі змагань з футзалу громаду представлятиме команда Дмитрівського ліцею.
07 Лютого, 2024 р., 15:18
Дмитрівська селищна рада оголошує конкурс на посаду директора Дмитрівського ліцею Дмитрівської селищної ради Чернігівської області (місцезнаходження: вулиця Незалежності, буд. 21, смт Дмитрівка, Ніжинський район, Чернігівська область, 16572). Найменування посади та умови оплати праці: Директор Дмитрівського ліцею Дмитрівської селищної ради Чернігівської області. Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно з контрактом, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; наказу МОН від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», інших нормативних актів.  Кваліфікаційні вимоги до директора Дмитрівського ліцею Дмитрівської селищної ради Чернігівської області відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту»: Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу відповідно до цього Закону. Особа, яка претендує на зайняття вакантної посади директора Дмитрівського ліцею Дмитрівської селищної ради Чернігівської області подає документи особисто або уповноваженою особою згідно з довіреністю: