ОГОЛОШЕННЯ!

13 Травня, 2022 р., 10:20
        1. Військовозобов*язані офіцерського, старшинського, сержантського та рядового складу, які перебувають на військовому обліку в другому відділі Ніжинського районного територіального центру комплектації та соціальної підтримки і проживають на території Дмитрівської ОТГ повинні з*явитися  14 травня 2022 року в м. Бахмач, вулиця Шевченка, 38 для УТОЧНЕННЯ облікових даних, проходження медичної комісії та визначення призначення на період військового стану.
11 Травня, 2022 р., 09:50
До уваги мешканців та гостей громади!

09 Травня, 2022 р., 15:12
ПРО  РУХ ПРИМІСЬКОГО ПОТЯГА  БАХМАЧ- РОМНИ, РОМНИ- БАХМАЧ.

07 Квітня, 2022 р., 11:40
        Дмитрівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти Дмитрівської селищної ради.                                      Вимоги до кандидатів: освіта вища, за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, досконале знання комп'ютерної техніки та вільне володіння державною мовою.                                                            Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.                                           Конкурс проводиться на підставі іспиту. Документи приймаються протягом 30 календарних днів із дня опублікування оголошення. Довідки за телефоном (04635)45-2-47 або за адресою: смт.Дмитрівка, вул.Незалежності, 18, 2 й поверх, кабінет секретаря ради.

17 Лютого, 2022 р., 11:33
Про участь у регіональному
09 Лютого, 2022 р., 16:41

26 Січня, 2022 р., 16:30
Кафедра мистецьких дисциплін Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка (колишній Чернігівіський педуніверситет)з метою розповсюдження інформації про спеціальність 028 "Менеджмент соціокультурної діяльності" інформує жителів нашої громади про можливість вступу та навчання на дану спеціальність.

26 Січня, 2022 р., 12:37
Голова селищної ради Валентин Бойко підписав розпорядження "Про скликання  сімнадцятої   сесії восьмого скликання", згідно з яким пленарне засідання відбудеться 04 лютого  2022 року об 11.00 годині в актовому залі Дмитрівської селищної ради  , за адресою :смт. Дмитрівка, вул. Незалежності ,18. Засідання відбудеться з дотриманням усіх санітарних норм, притаманних "помаранчевій" зоні карантину.

11 Січня, 2022 р., 17:44
Голова селищної ради Валентин Бойко підписав розпорядження "Про скликання  шістнадцятої  сесії восьмого скликання", згідно з яким пленарне засідання відбудеться 21 січня  2022 року о 10.00 годині в актовому залі Дмитрівської селищної ради  , за адресою :смт. Дмитрівка, вул. Незалежності ,18. Засідання відбудеться з дотриманням усіх санітарних норм.

21 Грудня, 2021 р., 16:38
Дмитрівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу ЦНАП Дмитрівської селищної ради. Вимоги до кандидатів: освіта вища, за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, досконале знання комп’ютерної техніки та вільне володіння державною мовою.