ОГОЛОШЕННЯ!

26 Січня, 2022 р., 16:30
Кафедра мистецьких дисциплін Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка (колишній Чернігівіський педуніверситет)з метою розповсюдження інформації про спеціальність 028 "Менеджмент соціокультурної діяльності" інформує жителів нашої громади про можливість вступу та навчання на дану спеціальність.
26 Січня, 2022 р., 12:37
Голова селищної ради Валентин Бойко підписав розпорядження "Про скликання  сімнадцятої   сесії восьмого скликання", згідно з яким пленарне засідання відбудеться 04 лютого  2022 року об 11.00 годині в актовому залі Дмитрівської селищної ради  , за адресою :смт. Дмитрівка, вул. Незалежності ,18. Засідання відбудеться з дотриманням усіх санітарних норм, притаманних "помаранчевій" зоні карантину.
17 Січня, 2022 р., 15:22
____________________________________ (дата офіційного опублікування в Єдиному
11 Січня, 2022 р., 17:44
Голова селищної ради Валентин Бойко підписав розпорядження "Про скликання  шістнадцятої  сесії восьмого скликання", згідно з яким пленарне засідання відбудеться 21 січня  2022 року о 10.00 годині в актовому залі Дмитрівської селищної ради  , за адресою :смт. Дмитрівка, вул. Незалежності ,18. Засідання відбудеться з дотриманням усіх санітарних норм.
21 Грудня, 2021 р., 16:38
Дмитрівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу ЦНАП Дмитрівської селищної ради. Вимоги до кандидатів: освіта вища, за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, досконале знання комп’ютерної техніки та вільне володіння державною мовою.
15 Грудня, 2021 р., 14:01
Голова селищної ради Валентин Бойко підписав розпорядження "Про скликання  п'ятнадцятої сесії восьмого скликання", згідно з яким пленарне засідання відбудеться 23 грудня  2021 року о 10.00 годині в актовому залі Дмитрівської селищної ради  , за адресою :смт. Дмитрівка, вул. Незалежності ,18. На розгляд сесії виносяться наступні питання :
22 Листопада, 2021 р., 14:55
Голова селищної ради Валентин Бойко підписав розпорядження "Про скликання  чотирнадцятої  сесії восьмого скликання", згідно з яким пленарне засідання відбудеться 02 грудня  2021 року о 10.00 годині в актовому залі Дмитрівської селищної ради  , за адресою :смт. Дмитрівка, вул. Незалежності ,18.  Засідання відбудеться з дотриманням усіх протиепідемічних заходів , передбачених для "червоного" рівня епідемічної небезпеки.
10 Листопада, 2021 р., 09:40
____________________________________ (дата офіційного опублікування в Єдиному
09 Листопада, 2021 р., 08:52
08 Листопада, 2021 р., 15:48
Голова селищної ради Валентин Бойко підписав розпорядження "Про скликання  тринадцятої сесії восьмого скликання", згідно з яким пленарне засідання відбудеться 18 листопада 2021 року о 10.00 годині в приміщенні Дмитрівського будинку культури , за адресою :смт. Дмитрівка, вул. Незалежності ,16.  Засідання відбудеться з дотриманням усіх протиепідемічних заходів , передбачених для "червоного" рівня епідемічної небезпеки.