ОГОЛОШЕННЯ!

27 Вересня, 2021 р., 09:30
Голова селищної ради Валентин Бойко підписав розпорядження "Про скликання дванадцятої сесії восьмого скликання", згідно з яким пленарне засідання відбудеться 08 жовтня 2021 року о 10.00 годині в приміщенні Будинку культури за адресою :смт. Дмитрівка, вул. Незалежності, 16. На розгляд сесії виносяться питання: 1. Про внесення змін до бюджету. 2. Інші питання.
02 Вересня, 2021 р., 09:27
25 Серпня, 2021 р., 15:33
Дмитрівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу освіти Дмитрівської селищної ради. Вимоги до кандидатів: освіта вища, за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, досконале знання комп’ютерної техніки та вільне володіння державною мовою.
30 Липня, 2021 р., 10:34
Голова селищної ради Валентин Бойко підписав розпорядження "Про скликання позачергової одинадцятої сесії восьмого скликання", згідно з яким пленарне засідання відбудеться 04 серпня 2021 року о 11.00 годині в залі засідань за адресою :смт. Дмитрівка, вул. Незалежності, 18. На розгляд сесії виносяться питання:
19 Липня, 2021 р., 14:35
Дмитрівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу інвестицій та державних закупівель Дмитрівської селищної ради.
11 Липня, 2021 р., 11:01
Голова селищної ради Валентин Бойко підписав розпорядження " Про скликання десятої сесії восьмого скликання", згідно з яким пленарне засідання відбудеться  22 липня 2021 року о 10.00 годині в залі засідань  за адресою : смт. Дмитрівка , вул. Незалежності, 18.
03 Червня, 2021 р., 12:19
Голова селищної ради Валентин Бойко підписав розпорядження «Про скликання восьмої сесії селищної ради восьмого скликання», згідно з яким пленарне засідання відбудеться 14 червня 2021 року о 10.00 годині у приміщенні будинку культури. На розгляд сесії вносяться питання: 1. Про внесення змін до рішення селищної ради від 24 грудня 2020 року "Про бюджет Дмитрівської селищної територіальної громади на 2021 рік" . 2. Інші питання.
21 Травня, 2021 р., 15:26
Шановні мешканці Дмитрівської громади, які обробляють земельні ділянки без відповідних документів на території урочище «Пологи» просимо вас звернутись із заявами (щодо виготовлення землевпорядної документації) до відділу земельних відносин, комунального майна та житлово-комунального господарства Дмитрівської селищної ради.