ОГОЛОШЕННЯ!

17 Січня, 2022 р., 15:22
____________________________________ (дата офіційного опублікування в Єдиному
11 Січня, 2022 р., 17:44
Голова селищної ради Валентин Бойко підписав розпорядження "Про скликання  шістнадцятої  сесії восьмого скликання", згідно з яким пленарне засідання відбудеться 21 січня  2022 року о 10.00 годині в актовому залі Дмитрівської селищної ради  , за адресою :смт. Дмитрівка, вул. Незалежності ,18. Засідання відбудеться з дотриманням усіх санітарних норм.
21 Грудня, 2021 р., 16:38
Дмитрівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу ЦНАП Дмитрівської селищної ради. Вимоги до кандидатів: освіта вища, за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, досконале знання комп’ютерної техніки та вільне володіння державною мовою.
15 Грудня, 2021 р., 14:01
Голова селищної ради Валентин Бойко підписав розпорядження "Про скликання  п'ятнадцятої сесії восьмого скликання", згідно з яким пленарне засідання відбудеться 23 грудня  2021 року о 10.00 годині в актовому залі Дмитрівської селищної ради  , за адресою :смт. Дмитрівка, вул. Незалежності ,18. На розгляд сесії виносяться наступні питання :
22 Листопада, 2021 р., 14:55
Голова селищної ради Валентин Бойко підписав розпорядження "Про скликання  чотирнадцятої  сесії восьмого скликання", згідно з яким пленарне засідання відбудеться 02 грудня  2021 року о 10.00 годині в актовому залі Дмитрівської селищної ради  , за адресою :смт. Дмитрівка, вул. Незалежності ,18.  Засідання відбудеться з дотриманням усіх протиепідемічних заходів , передбачених для "червоного" рівня епідемічної небезпеки.
10 Листопада, 2021 р., 09:40
____________________________________ (дата офіційного опублікування в Єдиному
09 Листопада, 2021 р., 08:52
08 Листопада, 2021 р., 15:48
Голова селищної ради Валентин Бойко підписав розпорядження "Про скликання  тринадцятої сесії восьмого скликання", згідно з яким пленарне засідання відбудеться 18 листопада 2021 року о 10.00 годині в приміщенні Дмитрівського будинку культури , за адресою :смт. Дмитрівка, вул. Незалежності ,16.  Засідання відбудеться з дотриманням усіх протиепідемічних заходів , передбачених для "червоного" рівня епідемічної небезпеки.
29 Вересня, 2021 р., 10:24
                                                               УВАГА! УВАГА!
27 Вересня, 2021 р., 09:30
Голова селищної ради Валентин Бойко підписав розпорядження "Про скликання дванадцятої сесії восьмого скликання", згідно з яким пленарне засідання відбудеться 08 жовтня 2021 року о 10.00 годині в приміщенні Будинку культури за адресою :смт. Дмитрівка, вул. Незалежності, 16. На розгляд сесії виносяться питання: 1. Про внесення змін до бюджету. 2. Інші питання.