Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць Дмитрівської громади

Дата: 26.07.2022 15:27

Дмитрівська селищна рада інформує про початок проведення громадського обговорення пропозиції щодо перейменування вулиць Пушкіна, Генерала Жованика, Першотравнева, Суворова, Генерала Савченка, Ломоносова, Чапаєва, Гагаріна та Лермонтова в смт.Дмитрівка та запрошує усіх бажаючих долучитись до обговорення даного питання.

Організатор громадського обговорення – Дмитрівська селищна рада.

Громадське обговорення проводиться Дмитрівською селищною радою відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичними особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

Зауваження та пропозиції подаються протягом 30 календарних днів з моменту оприлюднення цього повідомлення на поштову адресу: вул. Незалежності, 18, смт. Дмитрівка, Ніжинський район, Чернігівська область, 16572 та на електронну пошту селищної ради: dmytrivka@iua або за телефоном: 45247.

Відповідальною особою за проведення громадського обговорення є Кагало Григорій Васильович

Результати громадського обговорення будуть оприлюдненні на офіційному сайті Дмитрівської селищної ради за посиланням: https://dmytrivska-gromada.gov.ua