МІСЯЧНИК ДОБРОВІЛЬНОЇ ЗДАЧІ ЗБРОЇ.

Дата: 19.08.2022 14:54

Нагадуємо, що незаконне носіння, виготовлення, зберігання та збут вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів, згідно ст. 263 Кримінального Кодексу України, караються позбавленням волі на строк від двох до п’яти років, але особи, які добровільно здадуть зброю в поліцію, звільняються від кримінальної відповідальності. нагадуємо ,що з 18.08.2022 року по 01.09.2022 року в Ніжинському районі проводиться добровільна здача зброї. до Ніжинського районного відділу поліції.

Особи, які добровільно звернуться до поліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігається ними незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності, а також  в подальшому, при бажанні вони матимуть можливість після оформлення відповідних документів зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах