Фонд соціального страхування України

09 Серпня, 2021 р., 14:49
Фонд забезпечив медичним, постійним стороннім доглядами і побутовим обслуговуванням 5 тисяч потерпілих на виробництві
05 Серпня, 2021 р., 08:53
У першому півріччі батьки доглядали за хворими дітьми понад 1 млн днів
04 Серпня, 2021 р., 14:35
Упродовж січня–червня 2021 року Фондом соціального страхування України зареєстровано 1 470 професійних захворювань, на які складено акти за формою П-4. Це на 75,2% більше, ніж за той же період 2020 року.
21 Липня, 2021 р., 14:11
Середньоденний розмір допомог від Фонду за лікарняними зріс на 13,3 % Сума компенсації втраченого доходу за час хвороб, травм або догляду за хворим членом родини від Фонду соціального страхування України залежить від тривалості страхового стажу і середньої заробітної плати працівника. За підсумками червня середньоденний розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності склав 371,9 грн проти 328,3 грн за той же місяць минулого року. Зростання середньоденної суми допомоги склало 13,3 відсотка.