Фонд соціального страхування України

30 Вересня, 2022 р., 11:21
З початку війни понад 3 тисячі родин звернулись до Фонду за допомогами на
29 Вересня, 2022 р., 11:27
Внаслідок бойових дій постраждали 573 працівники, 177 з них загинули З початку війни на підприємствах України зафіксовано 573 постраждалих внаслідок бойових дій працівників (+11 за останній тиждень). З них під час виконання трудових обов’язків через збройну агресію росії загинуло 177 українців. Найбільша кількість потерпілих серед працівників підприємств, зареєстрованих: ? у Києві – 104 постраждалих, 34 з яких травмовані смертельно; ? Миколаївській області – 69 постраждалих, 26 смертельно; ? на Донеччині – 59 постраждалих, 10 смертельно; ? Дніпропетровщині – 53 постраждалих, 20 смертельно; ? у Харківській області – 50 постраждалих, 11 смертельно; ? Вінницькій області – 36 постраждалих, 10 смертельно; ? Запорізькій області – 34 постраждалих, 4 смертельно; ? Чернігівській області – 28 постраждалих, 8 смертельно; ? Сумській області – 25 постраждалих, 10 смертельно; ? Київській області – 24 постраждалих, 11 смертельно; ? а також у Кіровоградській області – 23 постраждалих, 11 смертельно. Висловлюємо співчуття близьким і рідним. Щодо кожного випадку поранень або смерті українських працівників внаслідок російського вторгнення організовується робота з розслідування. Усі працівники, постраждалі під час роботи внаслідок бойових дій, забезпечуються Фондом соціального страхування України страховими виплатами і медико-соціальними послугами. Потерпілі зі стійкою втратою працездатності упродовж усього життя або до повного відновлення здоров’я крім одноразових допомог також забезпечуються Фондом щомісячними страховими виплатами, які у повному обсязі компенсують їм втрачений заробіток відповідно до ступеня втрати працездатності. Також одноразові грошові допомоги і щомісячні страхові виплати призначаються для членів сімей загиблих працівників. Зверніть увагу, до відомостей про кількість постраждалих не включаються військовослужбовці, поліцейські, рядовий та начальницький склад органів внутрішніх справ, органів і підрозділів цивільного захисту ДСНС та ін.
29 Вересня, 2022 р., 11:26
27 Вересня, 2022 р., 10:13
На виконання доручення Віце-прем’єр-міністра України – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України І. Верещук щодо поширення інформації для внутрішньо переміщених осіб (далі – ВПО) про можливість отримання безоплатних ліків та медичної допомоги надаємо відповідну інфографіку для розміщення - в електронному вигляді – на інформаційних ресурсах державних військових адміністрацій; - у друкованому (у вигляді плакатів) – у місцях компактного перебування (МКП) та центрах перебування ВПО (хабах). Макети плакатів містяться за посиланням https://bit.ly/3LvtD8F Для забезпечення кращого доступу ВПО до безоплатних ліків та гарантованої державою медичної допомоги просимо поширити надані матеріали.
27 Липня, 2022 р., 08:32
19 Липня, 2022 р., 08:18