Служба порятунку 101 інформує та застерігає

05 Липня, 2023 р., 11:24
ПАМ’ЯТКА
03 Липня, 2023 р., 11:18
Протягом червня 2023 року працівниками Ніжинського РУ ГУ ДСНС України у Чернігівській області проведено роботу з працівниками підрозділу місцевої пожежної охорони с. Дмитрівка (Дмитрівської ТГ). Під час проведеної роботи працівникам надано необхідну методичну та практичну допомогу у проведенні інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо дотримання правил пожежної безпеки, недопущення виникнення пожеж, загибелі й травмування людей на них, а також доведено правила пожежної безпеки в побуті, під час перебування людей на водоймах, алгоритм дій у разі виявлення вибухонебезпечних і підозрілих предметів та при отриманні сигналу "Повітряна тривога". Всі ці питання люди повинні чітко знати та усвідомлювати, адже від їх безумовного виконання залежить їх життя та життя тих, хто знаходиться поруч.
13 Червня, 2023 р., 15:59
Створення центрів безпеки
10 Квітня, 2023 р., 11:29
Шановні жителі Дмитрівської громади. Напередодні Великодніх свят кожен намагається прибрати свою оселю, вигребти сміття, яке накопичилося за зимовий період. Прохання при наведенні чистоти дотримуватися правил пожежної безпеки. Пам*ятати, що спалювати сміття категорично заборонено. БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНИМИ! БЕРЕЖІТЬ СВОЄ ЗДОРОВ*Я!