ПЕРША, АЛЕ ВАЖЛИВА ПЕРЕМОГА!

Дата: 06.03.2024 12:08

1-3 березня 2024 року відбувся Всеукраїнський двотуровий фестиваль-конкурс мистецтв імені М.В.Лисенка "ОЙ, ЗАГРАЙТЕ, МУЗИЧЕНЬКИ" В фестивалі брали участь 1127 колективів і окремих виконавців із різних регіонів України. Дитячий Зраковий ансамбль "Веселі ложкарі" Дмитрівського селищного Будинку культури також був учасником фестивалю. Повністю оновлений склад колективу викликав у мене, як керівника, деякі сумніви щодо участі у цьому почесному форумі, а тому з нетерпінням всі ми чекали рішення компетентного жюрі. Радості не було меж, коли "Веселі ложкарі" отримали найвищу нагороду фестивалю - ГРАН-ПРІ!

Щиро вітаю учасників ансамблю з першою, але з такою важливою Перемогою. Дякую батькам, які з розумінням допомогали юним артистам відвідувати репетиції. Дякуємо від імені батків учасників колективу Анатолію Борисовичу Бойку, депутату Дмитрівської селищної ради Петру Григоровичу Салію за фінансову підтримку колективу. Бажаю нових досягнень і Перемог! Дякуємо нашим мужнім і нескореним захисникам, які дають можливість набувати виконавську майстерність юним артистам.

З повагою, керівник колективу Станіслав Ковтун.Фото без описуФото без описуФото без опису