Дмитрівська громада

Чернігівська область, Ніжинський район

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: Послуги з надання доступу до мережі Інтернет

Дата: 17.01.2024 16:12
Кількість переглядів: 53

Дмитрівська селищна рада

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: Послуги з надання доступу до мережі Інтернет (Код за ЄЗС ДК 021:2015 72410000-7 Послуги провайдерів) (оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

найменування замовника: Дмитрівська селищна рада

місцезнаходження замовника: Україна, 16572, Чернігівська обл., смт. Дмитрівка, вулиця Незалежності , будинок 18

ідентифікаційний код замовника: 04412395

категорія замовника: 1 (органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону)

 

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

Послуги з надання доступу до мережі Інтернет (Код за ЄЗС ДК 021:2015 72410000-7 Послуги провайдерів)

ЛОТ № 1 Послуги з надання доступу до мережі Інтернет Дмитрівській селищній територіальній громаді, Ніжинський район смт. Дмитрівка, (5 точок підключення): 49 000грн

ЛОТ № 2 Послуги з надання доступу до мережі Інтернет Дмитрівській селищній територіальній громаді, Ніжинський район с. Голінка, (3 точки підключення): 12 000 грн

ЛОТ № 3 Послуги з надання доступу до мережі Інтернет Дмитрівській селищній територіальній громаді, Ніжинський район с. Рубанка,  (4 точки підключення): 46 000грн

ЛОТ № 4 Послуги з надання доступу до мережі Інтернет Дмитрівській селищній територіальній громаді, Ніжинський район с. Гайворон, (3 точки підключення): 27 000грн

ЛОТ № 5 Послуги з надання доступу до мережі Інтернет Дмитрівській селищній територіальній громаді, Ніжинський район с. Кропивне, с. Щуча Гребля (5 точок підключення):40 000 грн

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги (з особливостями), ідентифікатор закупівлі UA-2024-01-17-017002-a.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 174 000 грн.

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена (розрахована) методом порівняння ринкових цін. При визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація про ціни на послуги, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі та  в електронній системі закупівель “Prozorro”, а також на підставі порівняння цін наданих виконавцями послуг, відповідно до поданих пропозицій. Кошти виділені відповідно до рішення Дмитрівської селищної ради.

Розмір бюджетного призначення: Закупівля здійснюється на очікувану вартість, відповідно до наявної потреби замовники.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Термін постачання —  з дати укладання договору по 31 грудня 2024р.

Якість послуг з утримання доріг по населеним пунктам Дмитрівської селищної ради повинно відповідати вимогам законодавства України та інших діючих в Україні нормативно-правових актів щодо якості аналогічних або подібних послуг.

Телекомунікаційні послуги з надання доступу до Інтернету (далі - послуги) надаються відповідно до вимог законодавства, Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2012 р. № 295 та інших нормативно-правових актів та забезпечують цілодобове надання у користування та обслуговування каналів передачі даних на всіх вузлах телекомунікаційної мережі.

Виконавець забезпечує можливість використання послуг з доступу до Інтернету за допомогою мережі Wi-Fi. Відповідно, все обладнання, включаючи кабелі до інтерфейсу локального мережевого обладнання вузлів мережі, надається, встановлюється та налагоджується Виконавцем в рамках надання Послуг. Оренда і маршрутизація ІР адреси має бути включена у вартість послуги.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь