ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: Послуги з благоустрою населених пунктів : "Встановлення огорож на території селища Дмитрівка Ніжинського району Черні

Дата: 14.07.2023 15:29

Дмитрівська селищна рада

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: Послуги з благоустрою населених пунктів : "Встановлення огорож на території селища Дмитрівка Ніжинського району Чернігівської області" (Код за ЕЗС ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів)

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

найменування замовника: Дмитрівська селищна рада

місцезнаходження замовника: Україна, 16572, Чернігівська обл., смт. Дмитрівка, вулиця Незалежності , будинок 18

ідентифікаційний код замовника: 04412395

категорія замовника: 1 (органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону)

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Послуги з благоустрою населених пунктів : "Встановлення огорож на території селища Дмитрівка Ніжинського району Чернігівської області" (Код за ЕЗС ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів).

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги (з особливостями), ідентифікатор закупівлі UA-2023-07-14-007123-a.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 300 000 грн.

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена (розрахована) методом порівняння ринкових цін. При визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація про ціни на послуги, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі та  в електронній системі закупівель “Prozorro”, а також на підставі порівняння цін наданих виконавцями послуг з влаштування огорож, відповідно до поданих пропозицій. Кошти виділені відповідно до рішення селищної ради.

Розмір бюджетного призначення: Закупівля здійснюється на очікувану вартість, відповідно до наявної потреби замовники.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Термін постачання —  з дати укладання договору по 31 серпня 2023р.

Якість послуг з утримання доріг по населеним пунктам Дмитрівської селищної ради повинно відповідати вимогам законодавства України та інших діючих в Україні нормативно-правових актів щодо якості аналогічних або подібних послуг.

Обґрунтування технічних та якісних  характеристик предмета закупівлі здійснювалось відповідно до нормативів, норм, стандартів, порядків і правил: Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» від 25.06.1991 № 1264-ХІІ (із змінами і доповненнями), Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» від 24.02.1994р. №4004-XII, V «Технічних правил ремонту і утримання вулиць та доріг населених пунктів», затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.02.2012р. №54.

Як основа, для встановлення очікуваної вартості послуг, використовувались як ціни власних попередніх закупівель (укладених договорів) на закупівлю цих послуг так і ціни відповідних закупівель минулих періодів, інформація про які міститься в електронній системі закупівель «Prozorro» .