ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ.

Дата: 19.02.2024 10:40

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

Пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом торкнувся і нашої Дмитрівської громади. Куля російського агресора обірвала життя нашого земляка, мужнього захисника України Довгого Олександра Івановича, який віддав своє життя в боротьбі за цілісність і незалежність нашої держави. Олександр народився 24. 09.1973 року в селищі Дмитрівка Бахмацького району. Закінчив Дмитрівську середню школу. Працював у відділенні "Сільгосптехніка", таФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису в місцевому колгоспі електрозварювальником. Його цінували, як спеціаліста колеги по роботі. Він був відповідальним і дисциплінованим працівником. В кінці  2023  року  Олександра   призвали  на службу  в ЗСУ.  Виконуючи  свій військовий обов'язок  в боротьбі з російською   навалою захисник отримав поранення несумісне з життям і 08.01.2024 року він загинув, залишивши сиротами трьох дітей. Живим коридором, стоячи на колінах жителі громади проводжали 16.02.2024 року захисника на кладовище до місця його поховання. На траурному мітингу в своїй промові селищний голова Валентин Бойко сказав: " Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль від втрати рідної близької людини. То ж нехай добрий, світлий спомин про мужнього захисника стане сильнішим за його смерть і назавжди залишиться у пам'яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх хто знав Олександра, любив його і шанував. Щирі співчуття рідним. Герої не вмирають! Слава Україні!". Прощальну промову виголосив ВО начальника Бахмацького ТЦК Олександр Панченко. Під вистрели вій- ськового салюту труну з тілом покійного опускають в яму, де Господь Бог подарує йому царство небесне. Спи вічним сном наш дорогий захисник.