ТИЛ ДОПОМОГАЄ ЗАХИСНИКАМИ КУВАТИ ПЕРЕМОГУ!

Дата: 05.02.2024 14:47

Під час перебування селищного голови на Сході України з благодійною допомогою землякам-військовим Фото без описуіз Дмитрівської громади, які боронять Україну від російського агресора, до нього звернулися захисники з проханням надати їм допомогу у придбанні інвентаря для облаштування укріплень. Відразу після повернення Валентин Борисович у терміновому порядку вирішив питання допомоги захисникам. Було куплено бензопилку , слюсарні інструменти, продукти харчування. Цього разу до надання допомоги окрім селищного голови Валентина Бойка долучилися благодійний концертний колектив "Разам ми-сила" Дмитрівської громади та житель селища Дмитрівка Олександр Сиволап. Таким чином прохання захисників було виконано.