ДІТИ-МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!

Дата: 12.12.2023 10:01

Першочерговим завданням у роботі керівництва Дмитрівської селищної ради є піклування про дітей.В цей нелегкий для країни час вони потребують особливої уваги, адже в громаді проживають діти, евакуйовані з  територій, де проходять бойові дії, діти - інваліди, позбавлені батьківського піклування,  діти з багатодітних сімей і дитина, що  втратила батька -захисника України від російського агресора. Саме Соломії Кривді випало таке горе у віці 2 років залишитися без батька. Непоправна втрата!

З нагоди річниці Збройних сил України, Дня Святого Миколая селищний голова Валентин Бойко від імені керівництва громади вручив Соломії чудовий подарунок.Фото без опису Керівник громади запевнив родину загиблого Сергія Кривди, що вони ніколи не залишаться поза увагою з боку керівництва.

Подвиг патріота України назавжди залишиться в наших серцях.