10 РІЧНИЦЯ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Дата: 21.11.2023 13:34

З нагоди 10 річниці Революції Гідності та Свободи в Дмитрівський громаді вшанували пам'ять Героя України, Героя Небесної Сотні Василя Прохорського, майора Збройних Сил України Олександра Пащенка, який загинув у боротьбі проти російського агресора на Сході України, виборюючи незалежність і єдність України. В своїй промові селищний голова Валентин Бойко подякував матерям загиблих за виховання синів -патріотів і наголосив, що вони віддали своє життя за незалежну Європейську Україну і ми повинні постійно про них пам'ятати. Хвилиною мовчання та покладанням квітів присутні вшанували мужніх патріотів, своїх земляків. Квіти в цей день були покладені до могил загиблих у російсько- українській війні Миколи Сидоренка, Миколи Рожка, Сергія Лута, Андрія Бойцова.