ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗМІНУ ТАРИФІВ ОПЛАТИ ЗА ВОДУ

Повідомлення про намір КП  «Перспектива» Дмитрівської селищної

ради здійснити зміну діючих тарифів у 2023 році на послуги

з централізованого водопостачання

Комунальне підприємство «Перспектива» Дмитрівської селищної ради на виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року № 130 та рішення 27 сесії 8 скликання Дмитрівської селищної ради №4 від 23.05.2023 року  інформує споживачів про намір встановити тарифи на послуги централізованого водопостачання на 2023 рік.

Комунальне підприємство  «Перспектива» (далі – КП «Перспектива») здійснює свою діяльність на підставі і у відповідності чинного законодавства України та Статуту підприємства та надає послуги з водопостачання  підприємствам, організаціям та населенню смт.Дмитрівка та с. Щуча Гребля.

На підприємстві з 05.05.2021 року діють тарифи на централізоване водопостачання встановлені рішенням Виконавчого комітету Дмитрівської селищної Ради  від 05.05.2021 р. за № 4, які становлять:

- водопостачання для населення – 16,00 грн. за 1 м3

- водопостачання для бюджетних організацій – 16,40грн. за 1 м3

- інші споживачі -20,00 грн. за 1 м3

Підставами для перегляду діючих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення є:

• збільшення вартості електричної енергії;

-        стрімкий ріст цін на матеріали та  запасні частини;

• підвищення розміру прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати;
  • збільшення розміру податків;

Чинним Порядком формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, який затверджений Постановою Кабінету Міністрів від 1 червня 2011 за № 869 (далі – Порядок № 869), складову щодо компенсації між фактичними витратами та запланованими не передбачено,  що в свою чергу встановлює необхідність виключити зі структури тарифу складову з різниці в тарифах.

З метою відшкодування витрат на здійснення водопостачання та відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №959 від 12.07.2006 року, підприємством проведено розрахунок тарифів:

Послуга

Затверджений діючий тариф грн./1м3

Запланований економічно обґрунтований тариф грн./1м3

Рівень підвищення тарифів,%

Водопостачання для населення

16.0

26.0

Водопостачання для бюджетних організацій

Інші споживачі

20.0

62.5

Всі пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб щодо наміру здійснити зміну та встановлення тарифів приймаються у КП «Перспектива» у письмовій формі протягом 14 календарних днів з дня цього повідомлення.

24.05.2023                                                             Дирекція КП «Перспектива»