Дата: 12.09.2022 09:08

Дмитрівська селищна рада

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: Брикети вугільні або еквівалент (Код за ЕЗС ДК 021:2015 09110000-3 Тверде паливо) (оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

найменування замовника: Дмитрівська селищна рада

місцезнаходження замовника: Україна, 16572, Чернігівська обл., смт. Дмитрівка, вулиця Незалежності , будинок 18

ідентифікаційний код замовника: 04412395

категорія замовника: 1 (органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону)

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Брикети вугільні або еквівалент (Код за ЕЗС ДК 021:2015 09110000-3 Тверде паливо).

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: відкриті торги, ідентифікатор закупівлі UA-2022-09-12-003441-a.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 180 000 грн з ПДВ. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлене  аналізом по навчальних закладах використанням твердого палива   за попередній аналогічний період  та згідно з діючими ринковими цінами, отриманими від потенційних постачальників комерційних пропозицій. Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості товарів / послуг методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 № 275.

Розмір бюджетного призначення: Закупівля здійснюється на очікувану вартість, відповідно до наявної потреби замовники.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Термін постачання - з дати укладання договору -  по 31 грудня 2022 р.

Якість брикетів вугільних має відповідати наступним вимогам:

Марка вугілля

Одиниця виміру

Зольність, %

Вологість, %

Теплота згорання не менше ккал/кг

Брикети вугільні

тонна

20

не більше  ніж 14 %

5500

Умови поставки: поставка товару Замовнику здійснюється за рахунок Замовника. Кількість 103 тонни , за адресами закладів комунальної власності Дмитрівської селищної ради.