ДК 021:2015 - 09110000-3 — Тверде паливо (Вугілля кам'яне АМ). (оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Дата: 17.02.2021 11:40

Дмитрівська селищна рада

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: ДК 021:2015 - 09110000-3 — Тверде паливо (Вугілля кам'яне АМ).

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

найменування замовника: Дмитрівська селищна рада

місцезнаходження замовника: Україна, 16572, Чернігівська обл., смт. Дмитрівка, вулиця Незалежності , будинок 18

ідентифікаційний код замовника: 04412395

категорія замовника: 1 (органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону)

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):  ДК 021:2015 - 09110000-3 — Тверде паливо (Вугілля кам'яне АМ).

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: відкриті торги, ідентифікатор закупівлі UA-2021-02-16-011547-a.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 62000 грн з ПДВ. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлене  аналізом по навчальних закладах використанням твердого палива   за попередній аналогічний період  та згідно з діючими ринковими цінами, отриманими від потенційних постачальників комерційних пропозицій. Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості товарів / послуг методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 № 275.

Розмір бюджетного призначення: Закупівля здійснюється на очікувану вартість, відповідно до наявної потреби замовники.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Термін постачання - з дати укладання договору -  по 31 березня 2021 р.

Якісні, технологічні та фізико-механічні показники вугілля кам’яного марки АМ 13-25, що є предметом закупівлі, повинні відповідати вимогам, передбаченим згідно ДСТУ 7146:2010 та ДСТУ 3472:2015.

зп

Найменування

товару

Одиниця виміру

Зольність на

сухий стан палива,

не більше ніж

Загальна волога

на робочий стан палива,

не більше ніж

вугілля кам’яне

АМ

тонна

До ціни пропозиції включаються наступні витрати:

- податки і збори, обов’язкові платежі, що сплачуються або мають бути сплачені згідно з чинним законодавством;

- витрати на поставку товару до місця поставки (передачі) товару;

- навантаження, розвантаження, зважування;

- інші витрати, передбачені для товару даного виду згідно з чинним законодавством.

Місце поставки товарів:

1.Адмінприміщення Дмитрівської селищної ради - 16572, Чернігівська обл., смт. Дмитрівка, вул. Незалежності, 21 – 3 тонни.

2.Дмитрівський ДНЗ «Cонечко» - 16572, Чернігівська обл., смт. Дмитрівка, вул. Незалежності, 21. – 7 тонн.

Учасник повинен забезпечити обов’язкову присутність представника від Замовника при відвантаженні вугілля.