ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА АМАТОРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

Дата: 10.11.2022 10:24

09 листопада з нагоди Всеукраїнського Дня культури та аматорів народного мистецтва Дмитрівський селищний голова Валентин Бойко від себе особисто, від виконавчого комітету і депутатського корпусу селищної ради привітав ветеранів культурної ниви та вручив їм пам*ятні стрічки з надписом "Ветеран культурно-освітньої роботи", грамоти та квіти. Приємно було бачити на сцені Лідію Олексіївну Голінську, Раїсу Олександрівну Яснопольську та чути у виконанні ветеранів музичні вітання. Грамотами селищної ради нагороджені колективи художньої самодіяльності: вокальний ансамбль"Вербиченька"- Голінського Будинку культури, керівник Тетяна Троць, танцювальний колектив "Феєрія", керівник Люобов Іваненко, вокальний ансамбль"Дмитрівчанка", керівник Раїса Яснопольська, вокальний гурт"Рідні наспіви"- керівник Станіслав Ковтун Дмитрівського селищного Будинку культури, вокальний квартет"Експеремент" - Гайворонського Будинку культури, керівник Олена Гордійчук і аматори народного мистецтва, які брали участь у-благодійних концертах.