Рішення №2 2023

(________________________сесія восьмого скликання)

_______________ 2022року

смт. Дмитрівка   №

«Про затвердження мінімальної суми орендного

платежу за нерухоме майно фізичних осіб»

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 року №1253 «Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме  майно фізичних осіб», керуючись законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Податковим Кодексом України,  Наказом Міністерства розвиткугромад та територій України

селищна рада вирішила:

1. Затвердити на 2023 рік розмір мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна в залежності від функціонального використання об’єкта нерухомого майна, що надається в оренду фізичними особами згідно додатку №1 (додається).

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально – економічного розвитку, інвестиції та міжнародного співробітництва.

Селищний голова                                                                                            Валентин БОЙКО

Додаток № 1

до рішення______8 скликання

Дмитрівської селищної ради

від __________2022року № __

РОЗРАХУНОК

мінімальної вартості оренди одного квадратного метра загальної площі

нерухомого майна. що надається в оренду фізичними особами:

Визначення мінімальної вартості місячної оренди 1м2 загальної площі нерухомого майна визначається за формулою:

Р нерух. (гривень/кв. метрів= Р новозбуд. (гривень/кв. метрів)

_________________________  хФ

К новозбуд. Х 12

де Р –     мінімальна     вартість місячної     оренди     1 кв. метра загальної площі     нерухомого         майна     у гривнях;

Рн – середня вартість 1 кв. метра новозбудованого об’єкта, подібного до орендованого, яка обчислюється у гривнях, залежно від вартості будівництва та уточнюється щороку.

Рн (гривень/кв.метрів) = 15144,00 грн., опосередкована вартість  спорудження житла в Чернігівській області  затверджена наказом Міністерства розвиткугромад та територій України від16 грудня 2021 року № 337«Про показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України»

Ф – вид  функціонального  використання  об'єкта  нерухомого майна.  У  разі використання  такого  об'єкта для провадження виробничої  діяльності  зазначений  коефіцієнт  дорівнює 2, іншої комерційної діяльності - 3, некомерційної діяльності, у тому числі для проживання фізичних осіб, - 1

К – коефіцієнт окупності об’єкта у разі надання його в     оренду, що відповідає проектному строку експлуатації дорівнює 75 років.

1.Розмір мінімальної вартості місячної оренди  1 кв. метра загальної площі нерухомого    майна     складає:

1.1 Для провадженнявиробничоїдіяльності:

15144/(75*12)*2=33,65грн. кв. метр

1.2  Для іншоїкомерційноїдіяльності:

15144(75*12)*3=50,48 грн. кв. метр

1.3 Для некомерційноїдіяльності, у тому числі для проживанняфізичнихосіб:

15144/(75*12)=16,83грн. кв. метр

Селищний голова                                                                                                                                    Валентин БОЙКО