МИ ДІТИ ТВОЇ УКРАЇНО!

Дата: 02.06.2022 09:12

МИ ДІТИ ТВОЇ УКРАЇНО!

Під таким  гаслом у Дмитрівській громаді пройшло святкування Міжнародного Дня захисту дітей. Досить відповідально і цікаво

підготували ігрову програму, конкурси малюнку на асфальті працівники Дмитрівського селищного будинку культури, Гайворонського, Голінського, Кропивненського, Рубанського будинків культури. Та найбільше запам′яталося свято маленьким жителям Кропивненського старостинського округу адже для них в цей день було відкрито новенький спортивний майданчик. Його будівництво свого часу ініціював староста Кропивненського старостинського округу Володимир Васильович Ткаченко та приклав багато зусиль до його будівництва. У  своєму виступі на відкритті, селищний голова Валентин Бойко привітав присутніх з Днем захисту дітей, побажав усім миру. Щоб віднині молодь села наполегливо займалася спортом та вела здоровий спосіб життя. Зі словами вітання та вдячності на адресу селищної ради за клопітку працю по створенню належних спортивних умов для жителів села звернулися до присутніх директор ТОВ «Кропивненське» Григорій Петрович Салій начальник відділу освіти селищної ради Анатолій Петрович Бондар діловод Кропивненського старостинського округу Тетяна Олексіївна Березуєва, депутат селищної ради Петро Іванович Малецький, директор Кропивненського НВК Світлана  Андріївна Салій. Валентин Борисович запропонував вшанувати світлу пам'ять загиблих захисників та цивільного населення у російській війні проти України хвилиною мовчання. Потім учасники святкового дійства виконали пісню славетних українських козаків «Ой у лузі червона калина» та побажали нашим мужнім захисникам міцного здоров′я і Перемоги. Закінчили виступ словами « Слава Україні!». Діти  дружно відповіли «Героям слава!». Настала хвилююча мить. Право перерізати жовто блакитну стрічку надається селищному голові Валентину Борисовичу Бойку і депутату селищної ради від Кропивненського старостинського округу Петру Івановичу Малецькому Петру Івановичу. Юні спортсмени вручають їм квіти. Перший кидок м′яча у баскетбольну сітку зробила директор Кропивненського НВК Світлана Андріївна Салій. Не втримався та зробив удар м′яча по футбольним воротам директор ТОВ «Кропивненське» Григорій Петрович Салій. Селищний голова Валентин Бойко красим голом вразив сітку футбольних воріт. За мить лунає свисток арбітра, який сповістив про початок футбольної гри між командами Дмитрівської ЗОШ 1-3 ступенів та Кропивненського НВК. З рахунком 1:1 закінчилася футбольна зустріч. Селищний голова і начальник відділу освіти селищної ради Анатолій Петрович Бондар вручили юним футболістам подяки. На учасників свята чекали солодощі, які привезли з собою заступник голови Трепачко Володимир Євгенійович, секретар виконавчого комітету селищної ради Тетяна Вікторівна  Пальчиковська і секретар селищної ради Інна Валентинівна Ярмоленко. Довго тривав веселий гомін дітвори на площадці спортивного майданчику. Дай Боже, щоб його постійно було чути під мирним небом України.