ВИШИВАНКО, МОЯ ВИШИВАНКО...

Дата: 20.05.2022 11:22

19 травня 2022 року жителі Дмитрівської громади відзначили День української вишиванки. Селищний голова Валентин Бойко, відділ культури, сім*ї, молоді та спорту селищної ради, щиро дякують тому хто цього дня одягнув вишиванку. Всім працівникам закладів культури громади, учням і педагогічним колективам Дмитрівської ЗОШ 1-3 ступенів, Кропивненського НВК, які розмістили цікаві фотографії на сторінці фейсбуку. Колективу Дмитрівської селищної ради, депутатам, які прийшли на пленарне засідення позачергової восьмої сесії у красивих вишиванках. Не даремно говорять, що вишиванка берегиня українського роду, духовна броня українців, а Україна в даний час - броня світу.