ПОВІДОМЛЕННЯ Другого відділу Ніжинського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Дата: 11.05.2022 09:26

Другий відділ Ніжинського територіального центру комлектування та соціальної підтримки Чернігівської області міста Бахмач повідомляє, що відповідно до Указу Президента України № 69/2022 від 24.02.2022 року оголошено та проводиться загальна мобілізація. У зв*язку з військовою агресією російської федерації проти України та з метою забезпечення оборони держави, підтримання бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України та інших формувань на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, статті 65 Конституції України, додатку 1 Постанови КМУ " Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов*язаних" від 07 грудня 2016 року № 921 усім військозобов*язаним, віком від 18 до 60 років, необхідно з*явитися до другого відділу Ніжинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, за адресою: місто Бахмач, вулиця Шевченка, 38, для визначення призначення на воєнний час та уточнення облікових даних.

Переселенці (військовозобов*язані віком від 18 до 60 років) зобов*язані прибути в найкоротший термін та стати на військовий облік у територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки за місцем тимчасового проживання.