ПЕРЕМОГЛИ НАЦИЗМ-ПЕРЕМОЖЕМО І РАШИЗМ!

Дата: 09.05.2022 11:21

Під таким  гаслом 8 травня 2022 року в Дмитрівській громаді відзначили День пам*яті загиблих у роки Другої світової війни та День примирення. В цей день до обеслісків слави і пам*ятників воїнам визволителям лягали гірлянди та букети живих квітів. В селищі Дмитрівка букети тюльпанів лягли до могил Героя України Василя Прохорського, який загинув під час Революції Гідності та майора ЗСУ Олександра Пащенка, яких загинув на Сході України, захищаючи її Незалежність. Виступаючи перед присутніми селищний голова Валентин Бойко дав оцінку ролі України в Другій світовій війні. Хвилиною мовчання вшанували святлу пам*ять загиблих воїнів не лише у роки Другої світової, але й мужніх захисників України, які віддали своє життя у війні проти російських окупантів, за Україну Незалежну, Вільну і Єдину на війні 2022 року. Валентин Борисович також привітав присутніх з Днем матері та подякував за народження справжніх патріотів і захисників України, які сьогодні для неї кують Перемогу!