Організаційне зібрання!

Дата: 03.02.2022 15:24

03 лютого 2022 року в приміщенні Дмитрівської селищної ради відбулося перше ,організаційне зібрання небайдужих жителів нашої громади, на якому вирішувалося питання створення добровольчого формування Територіальних громад . Були присутні старости та працівники селищної ради. Дмитрівський селищний голова Валентин Бойко закликав усіх присутніх власним прикладом показати , що питання Тероборони зараз надзвичайно важливе і актуальне. Тому необхідно створити добровольче формування , яке першим, в разі необхідності, стане на захист своєї землі.І  першими повинні бути саме працівники органів місцевого самоврядування. Далі перед зібранням , з поясненнями ,виступив Олександр Яресько, голова Спілки ветеранів АТО/ООС . Почали складати список усіх бажаючих вступити до Формування з Тероборони та домовилися провести установчі збори під час наступного зібрання , про дату якого буде повідомлено пізніше.