Засідання Координаційної ради з питань протидії торгівлі людьми та протидії домашньому насильству!

Дата: 31.01.2022 11:26

26 січня відбулося позарчегове  засідання Координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою юстаті , торгівлі людьми та з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи із сім’ями , які опинилися у складних життєвих обставинах, на яке виносилося питання невиконання батьківських обов'язків одним з батьків багатодітної родини, а саме - непідготовленість сім'ї до опалювального сезону. Засідання проводилося спільно з комісією служби у справах дітей, адже сім'я знаходиться на обліку і в ССД, і в відділі надання соціальних послуг, як сім'я, що потрапила у  СЖО. Було вирішено рекомендувати забезпечити заготівлю палива в найкоротший термін та надати голові родини строк на виправлення ситуації і провести контрольне відвідування родини, з метою перевірки , через два тижні після винесення рекомендації. Також на засіданні було розглянуто питання посилення агітаційної та просвітницької роботи з питань попередження домашнього насильства серед населення громади шляхом розповсюдження необхідної інформації у соцмережах та на сайті громади.