Вітання селищного голови!

Дата: 30.12.2021 15:38

Від свого імені та від імені всіх мешканців нашої громади хочу привітати з

Новорічними та Різдвяними святами

народного депутата України Анатолія Гунька!

В переддень свят хочеться згадати добрим словом цю чудову людину та висловити подяку за всю ту допомогу, яку Дмитрівська громада отримала за час свого існування завдяки Анатолію Григоровичу . За час своєї депутатської діяльності Анатолій Гунько неодноразово довів , що всі проблеми його 208 -го округу знає досконально, тримає руку на пульсі  і свої обіцянки втілює в життя. Багато проектів , за сприяння народного депутата , реалізувалися і зараз реалізуються в нашій громаді.

Сердечно вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Щиро бажаю Вам щастя, успіхів у здійсненні задумів та міцного здоров’я на довгі роки. Нехай ці веселі свята принесуть у Ваш дім радість, затишок та добробут, а наступаючий рік стане для нашої рідної України роком миру, злагоди та процвітання. Щасливого Нового року та радісних свят!

З глибокою шаною та повагою селищний голова Валентин Бойко!