До дня самоврядування!
Протягом 2021 року Дмитрівською селищною радою було розроблено та виготовлено 16 проєктів будівництва вуличного освітлення в громаді.
Напередодні Дня місцевого самоврядування в селищі Дмитрівка було реалізовано 4 найбільші проєкти вуличного освітлення , загальною протяжністю 5,5 кілометрів.
Ця важлива подія в громаді відбулася завдяки тісній співпраці селищної ради з народним депутатом України Анатолієм Григоровичем Гуньком, який не стоїть осторонь проблем Дмитрівської громади , допомагає їй .
Саме за його сприяння були виділені кошти соціально-економічного розвитку на дане будівництво. Щира вдячність дмитрівчан Анатолію Григоровичу.
Надалі селищною радою будуть докладатися всі зусилля , щоб реалізація решти проєктів були здані в експлуатацію вже наступного року, що дасть змогу жителям громади відчути життя безпечнішим та комфортнішим.