Навчання у Дмитрівській селищній раді!

Дата: 02.12.2021 11:51

Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій 1 грудня відвідав Дмитрівську селищну раду з метою навчання працівників плануванню та  основам  ведення діловодства  . Під час виїздного навчання було роглянуто питання , що стосувалися :

організації діяльності виконавчого комітету ради : регламенту та планування роботи органу місцевого самоврядування ;

підготовки та проведення засідань виконкому та сесій;

роботи постійних депутатських комісій ;

інструментарію роботи депутата;

організацію роботи з документами в органах місцевого самоврядування.

Проводили навчання викладач центру Олександра Негода та заступник директора центру, магістр державної служби Петро Підгайний.

Ми вдячні нашим гостям за час , проведений з користю та за прекрасну атмосферу зустрічі.