Департамент агропромислового комплексу інформує!

Дата: 22.10.2021 09:46

Повідомляємо, що з 04.10.2021 року розпочато прийом документів на компенсацію витрат , понесених у зв'язку із проведенням та підтвердженням відповідності виробництва органічної продукції ( сировини) та видачею  сертифіката відповідності у рослинництві , тваринництві , переробці сільськогосподарської продукції і т.д. , згідно "Комплексної Програми підтримки розвитку агропромислового комплексу Чернігівської області на 2021 -2027 роки"

З переліком документів, необхідних для отримання фінансової підтримки, зацікавлені особи можуть ознайомитися на сайті http://apk.cg.gov.ua  або отримати консультацію по телефону (0462) 77 - 89 -37.

Прийом документів триватиме до 10.12.2021 року в Департаменті агропрромислового розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації. м. Чернігів , проспект Миру,14 , кабінет 303