НОВИНИ ЧЕРНІГІВЩИНИ!

Планшети — для багатодітних родин Чернігівщини

23-09-2021 | 11:45

Фото без опису

Днями у багатодітних сім’ях, де виховується п’ятеро і більше дітей, з’явилися обновки, придбані коштом обласного бюджету, — планшети.

Такі подарунки вручили родинам Заяць із Корюківки та Костюків із села Козилівки Холминської громади.

Гаджети також отримали сім'я Мурашків з Жуківки та Шестирикових з Куликівки.

З планшетами нині і родини з сіл Бутівка, Здрягівка, Солонівка та Мощенка Городнянської громади.

Така допомога надана для покращення соціально-побутових умов на виконання Комплексної обласної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2025 року.

Цього року за рахунок обласного бюджету багатодітні родини отримують планшети, щоб якісно організувати освітній процес в умовах карантинних обмежень при дистанційній формі навчання. Загалом до кінця жовтня гаджетами планується забезпечити 43 такі сім'ї.

За повідомленням Департаменту сім’ї, молоді
та спорту Чернігівської облдержадміністрації