БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ "П'ЯТЬ КАРТОПЛИН"

Дата: 07.09.2021 10:37

Благодійна акція « П’ять картоплин!»

З 01 вересня до 31 жовтня 2021 року по всій Україні проводиться акція «П’ять картоплин», ініційована організацією Товариство Червоного Хреста України.

Мета акції «П’ять картоплин» - привернути увагу суспільства до проблем вразливих категорій населення : внутрішньо-переміщених осіб;

людей літнього віку (60+), осіб з інвалідністю, осіб з важкими супутніми захворюваннями , які під час пандемії COVID-19 вимушені перебувати вдома;

багатодітних  та неповних сімей , дітей – сиріт ;

інвалідів АТО та сімей загиблих учасників АТО ; громадянам , які перебувають на обліку в соціальних організаціях; лікувальним закладам області.

Заходи акції «П’ять картоплин»- це збір коштів , продуктів харчування , одягу , взуття, предметів хатнього вжитку, медикаментів, речей для внутрішньо переміщених осіб  і хворих , особливо тих , хто не може самостійно пересуватися чи вимушений перебувати вдома через пандемію COVID -19 , шкільного приладдя, іграшок ,надання безоплатних транспортних , побутових , юридичних та інших послуг підопічним організації Товариства Червоного Хреста України в Чернігівській області, упорядкування будинків та прибудинкових територій самотніх громадян похилого віку та інших категорій населення.

Кошти та натуральна допомога , що надійдуть до організації Товариства Червоного Хреста під час благодійної акції допоможуть :

• Надати адресну матеріальну та натуральну  допомогу маломобільним верствам населення, притулкам та інтернатам для дорослих і дітей;
  • Поповнити склади недоторканих запасів Червоного Хреста необхідним для надання допомоги потерпілим громадянам під час надзвичайних ситуацій техногенного , природного чи побутового характеру, у тому числі зміцнити матеріальну базу для оперативної та ефективної роботи загонів швидкого реагування ;
  • Поновити матеріально – технічну базу для навчання населення навичкам надання першої допомоги , тощо.

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефонами :

Роб. (0462)677-138, моб. 093-331-79-38 – Горяча Людмила Володимирівна, моб. 050-236-38-78 – Силенок Наталія Миколаївна, роб. (0462)667-228, моб. 093 -380-42-29 – Храпач Наталія Михайлівна.

Давайте не будемо байдужими! Тільки разом ми – сила!