Приємна несподіванка!

Дата: 17.08.2021 14:38

Сьогоднішній день приніс голові Дмитрівської селищної ради Валентину Бойку несподівану , але дуже приємну зустріч! До нього завітав наш відомий земляк Володимир Данилець. Давні і добрі знайомі мали про що поговорити і що згадати. Адже немало моментів у житті перепліталося, часто життєві стежки сходилися або стелилися поряд. За дружньою бесідою згадали і безтурботне дитинство , і веселу , запальну юність. Поговорили про спільних знайомих земляків, поділилися своїми новинами і , звичайно, обговорили питання життєдіяльності нашої громади. Адже , Володимиру Віталійовичу небайдуже як росте і розвивається рідний край,так само , як і нашому голові ,Валентину Борисовичу. Тому, спільних тем для дружньої бесіди вистачало. Шкода, що час летить невпинно і справи громади вимагають особистої участі голови. Щира , дружня розмова додала настрою, залишила теплий слід і гарний настрій...Приємно, коли землякам є про що поговорити.