22 липня Всесвітній день китів та дельфінів!

Дата: 23.07.2021 15:49

Щорічно 23 липня у світі святкують Всесвітній день китів і дельфінів. Він був заснований у 1986 році, коли Міжнародна китобійна комісія після 200 років нещадного винищення, ввела заборону на китовий промисел. І досі у світі заборонено полювання на китів та торгівля їхнім м'ясом. Ще один із головних чинників зникнення китів, дельфінів та інших морських ссавців – це їхній вилов для дельфінаріїв, океанаріумів і цирків. Тому сьогоднішній день вважається днем захисту всіх морських ссавців. Можна вважати, що це свято не таке вже й важливе…Якби не одне але… Ці морські тварини на межі зникнення. Природа просто волає про допомогу! Бо так , поступово, через людську недалекоглядність та черствість ,може зникнути ввесь тваринний світ! Будьмо свідомими!