НОВИНИ ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ!

Дата: 22.06.2021 16:04

Кого шукають роботодавці Чернігівщини? ТОП-10 вакансій

У шукача роботи завжди багато запитань. І найперше - як і де реалізувати свої професійні здібності. Рішення є: зверніться до служби зайнятості і ви не пошкодуєте. Вже тому, що служба зайнятості пропонує своїм клієнтам тільки легальну роботу, а це - належно оформлені трудові відносини, що є гарантією соціального захисту найманих працівників.

До речі, база вакансій служби зайнятості оновлюється щодня. Наразі, станом на 17 травня 2021 року, їх налічується 925. До ТОП-10 вакансій від роботодавців увійшли:

- слюсар - 102 вакансії (заробітна плата 6 000 – 12 000 грн);

- підсобний робітник - 43 вакансії (заробітна плата 6 000 – 9 000 грн);

- водій автотранспортних засобів – 37 вакансій (заробітна плата 6 000 – 15 000 грн);

- продавець продовольчих товарів - 32 вакансії (заробітна плата 6 000 – 8 000 грн);

- швачка - 28 вакансій (заробітна плата 6 000 – 10 000 грн);

- лікар - 26 вакансій, (заробітна плата 6 000 – 13 000 грн);

- кухар - 25 вакансій, (заробітна плата 6 000 – 8 000 грн);

- електромонтер - 24 вакансії, (заробітна плата 6 000 – 13 000 грн);

- тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва -19 вакансій (заробітна пата 6 000 - 20000 грн);

- вантажник -15 вакансій (заробітна плата 6 000 – 9 000 грн).

З повним переліком вакансій можна ознайомитися на сайті https://chg.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy

Професійне навчання на замовлення роботодавця - ефективність, перевірена часом

Ваше підприємство шукає фахівця, а кваліфікація претендентів на роботу не відповідає вимогам? Рішення є: служба зайнятості пропонує професійне навчання на замовлення роботодавця.

Як це працює?

Роботодавець має можливість:

- подати до центру зайнятості замовлення на підбір та професійне навчання безробітних за професіями, потрібними саме для його підприємства;

- брати безпосередню участь у визначенні  змісту навчання, погодженні робочих навчальних планів і навчальних програм;

- надати робоче місце  на своєму підприємстві для проходження виробничого навчання, практики та стажування безробітних.

Це, безсумнівно, надасть можливість претендентам на вакансію удосконалити свої знання, практичні уміння й навички.

Ефективність та результативність такого навчання гарантована, адже  воно передбачає врахування особливостей та специфіки саме вашого виробництва, а весь навчальний процес супроводжують  досвідчені наставники-практики.

Детальніша інформація - у будь-якому центрі зайнятості, зручному для вашого відвідування.