СЬОГОДНІ ДЕНЬ ДІЛЬНИЧНОГО ОФІЦЕРА ПОЛІЦІЇ!

Дата: 18.06.2021 22:34

Шановні дільничні офіцери поліції!

Дозвольте привітати вас сьогодні з вашим професійним святом - Днем дільничного офіцера поліції!

В цей день хочеться подякувати вам за вашу нелегку , часом небезпечну , але таку почесну службу! Ви стоїте на варті нашого спокою та захищаєте правопорядок у нашій громаді! Щира вдячність за вашу витримку, високі моральні якості, професіоналізм та мужність! Тож хочу побажати вам сімейного щастя, благополуччя, мирного неба над головою, легкої служби. Нехай ваша мужність та стійкі  моральні принципи стануть прикладом для підростаючого покоління! Фінансового благополуччя та злагоди в родинах! Зі святом!

З повагою Дмитрівський селищний голова Валентин БОЙКО!