ЗІ СВЯТОМ, ДОРОГІ МЕДИКИ!

Дата: 18.06.2021 22:20

ШАНОВНІ НАШІ, МЕДИЧНІ ПРАЦІВНИКИ!
Від щирого серця хочу привітати вас з вашим професійним святом - Днем медичного працівника!

Низький уклін вам за вашу нелегку, жертовну та небезпечну роботу! В ці дні, як ніколи, стало зрозуміло наскільки небезпечним є ваш труд! Боротьба з підступним COVID-19  показала скільки чудових спеціалістів налічує ваша прекрасна професія! Тож хочу подякувати за ваш  професіоналізм, високі моральні якості, милосердя та чуйність і побажати вам, наші дорогі медики, міцного здоров'я, сімейного щастя та благополуччя, гідної оплати вашої праці та вдячних пацієнтів! Зі святом!

З повагою Дмитрівський селищний голова Валентин БОЙКО!