Перевірки у закладах освіти.!

Дата: 16.06.2021 12:41

Перевірки у закладах освіти.

З 10 червня 2021 року на територіях Бахмацької, Батуринської та Дмитрівської територіальних громад інспекторським складом Ніжинського РУ ГУ ДСНС України у Чернігівській області розпочаті позапланові заходи державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки об'єктів закладів освіти. Під час перевірок особлива увага звертається на відповідність діючим нормам та правилам шляхів евакуації з приміщень, стану електромережі, блискавкозахисту, зовнішнього та внутрішнього протипожежного водопостачання, забезпеченість справними первинними засобами пожежогасіння, наявністю систем пожежної сигналізації, проведення вогнезахисту дерев’яних елементів покрівель будівель тощо. З керівниками та працівниками навчальних закладів проводяться додаткові протипожежні інструктажі та наголошується на усуненні в повному обсязі виявлених порушень вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки.

Віктор КРАВЕЦЬ,

начальник Ніжинського районного управління