Міграційна служба повідомляє!

Дата: 11.06.2021 22:18

В цей день, 11 червня 2017 року, для громадян України набув чинності безвізовий режим з Європейським Союзом, тобто Україна отримала статус, який дозволяє громадянам України вільно перетинати міждержавні кордони країн Європейського Союзу без попереднього звернення до посольства для отримання дозволу, починаючи з 11 червня 2017 року.

За період впровадження безвізового режиму, а це вже 4 роки, Управлінням Державної міграційної служби України в Чернігівській області  оформлено більше 218 тисяч закордонних біометричних документів. Незважаючи на карантинні обмеження, які тривають з 2020 року, попит на біометричні документи залишається. Так як і раніше по безвізу виїжджають студенти та працевлаштовані за кордоном громадяни України. З настанням літніх канікул збільшився попит на оформлення закордонних паспортів і для дітей.

В середньому по Чернігівській області за один робочий день оформлюється більше 300 паспортів для виїзду за кордон.