Відділ освіти Дмитрівської селищної ради приймав гостей!

Дата: 26.05.2021 11:35

25 травня в приміщенні Дмитрівської селищної ради відбулася зустріч керівників закладів освіти Дмитрівської ТГ з представниками Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної  освіти ім. К.Д. Ушинського - Баришовець Наталією Петрівною- методистом та Іваненко Людмилою Василівною - доцентом кафедри педагогіки, корекційної освіти та менеджменту, кандидатом педагогічних наук.

Обговорювали такі питання:

1. Установчі документи закладів загальної середньої освіти в контексті реалізації Концепції "Нова українська школа".

2. Лідерство як один із чинників професійної компетентності сучасного керівника.

3. Фінансова автономія закладу загальної середньої освіти в контексті Нової української школи.

4. Фандрайзинг як інструмент додаткового фінансування. Державно- приватне партнерство в освіті.

Дякуємо всім присутнім за активну участь!