ЗЕМЕЛЬНИЙ ВІДДІЛ ІНФОРМУЄ!

Дата: 21.05.2021 14:25

Дмитрівська селищна рада повідомляє про необхідність обов’язкової явки громадян до відділу земельних відносин, комунального майна та житлово-комунального господарства, у яких державні акти на землю старого зразка (червоно-жовтого кольору).

Такі державні акти видавались до 2002 року, коли присвоєння кадастрового номера ще не передбачалося.
Дані державні акти  «старого зразка» є дійсними.

Проте, під час продажу землі, оформлення спадщини, іншого відчуження земельної ділянки, тощо виникають проблеми через відсутність кадастрових номерів земельних ділянок у державних актах «старого зразка».

НАГАДУЄМО:
Кадастровий номер є обов’язковою умовою договору для продажу, дарування, оформлення спадщини щодо земельної ділянки та здійснення інших юридичних дій, пов’язаних із земельною ділянкою.

Начальник відділу земельних відносин,

комунального майна та житлово-

комунального господарства                                                            Г.Кагало