УВАГА! КОНКУРС!!!

Дата: 31.03.2021 08:23

ДО УВАГИ !!!

Відділ « Бахмацьке бюро правової допомоги» з нагоди відзначення Всесвітнього дня Землі ( 23 квітня 2021 року) та Дня Творчості ( 21 квітня 2021 року) оголошує конкурс дитячих малюнків на тему « Врятуємо планету разом».

Роботи приймаються з 1 квітня 2021 року по 20 квітня 2021 року за адресою: м. Бахмач, вул. Соборності, 42 ( ліве крило, 2 поверх).

Дитячі малюнки можна надсилати поштою.

Вік учасників – від 6 до 11 років.

Мета заходу – посилити у дітей особисту відповідальність за охорону навколишнього середовища, забезпечити розуміння не лише своїх прав, а й обов’язків по відношенню до нашої планети Земля.

УМОВИ:

При подачі малюнку необхідно прикласти заявку на окремому аркуші з наступною інформацією: ПІП автора; дата народження та повна кількість років; адреса зворотного зв’язку (мобільний телефон батьків); назва малюнку.

Без особистих даних учасника робота на конкурс не приймається.

На переможців чекають подарунки.